Przedstawiciel PZU Życie S.A.

PZU Życie S.A.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Poszukujemy osób decydujących się na pracę w sprzedaży bezpośredniej.
Doskonałe miejsce dla osób poszukujących solidnego partnera biznesowego w branży finansowej/ubezpieczeniowej.
Stanowisko Doradcy Ubezpieczeń w PZU Życie S.A. to praca dla początkujących (lub chcących rozpocząć pracę na własny rachunek) oraz doświadczonych przedsiębiorców.

Zapraszam do rozmowy!

[Doradca Ubezpieczeń PZU Życie S.A.]
Twój zakres obowiązków:
•Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
•Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
•Obsługa powierzonego portfela klientów

Nasze wymagania:
•Minimum średnie wykształcenie
•Przedsiębiorcze nastawienie do pracy
•Otwartość na ludzi, praca opiera się na bieżącym kontakcie z klientami
•Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej lub rozszerzenia obecnej działalności o PKD Doradcy Ubezpieczeń

To oferujemy:
• Wynagrodzenie podstawowe (5.000 zł brutto) + prowizję za każde działanie sprzedażowe + premię kwartalną
• Zarobki bez górnej granicy finansowej
• Dowolność co do czasu i miejsca pracy - firma zapewnia przestrzeń biurową, ale możliwa jest praca w trybie zdalnym/hybrydowym (po okresie wdrożenia)
•Rodzaj umowy: Umowa agencyjna, tj. własna działalność gospodarcza

Wynagrodzenie:
• 4.000 zł (w 3 miesięcznym okresie wdrożeniowym), po okresie wdrożeniowym 5.000 zł w oparciu o cele sprzedażowe
• Prowizje za każde działanie sprzedażowe
• Przy realizacji minimalnych celów sprzedażowych, średnie zarobki Doradcy oscylują w granicach 8.000-12.000 zł

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:
• Premia kwartalna
• Prowizja
• Konkursy
• Wyjazdy zagraniczne

Miejsce pracy:
•Gorzów Wielkopolski i okolice

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)