Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

LABORANT - Praca dla ambitnych i kreatywnych

Małgorzata
  • Raciąż, mazowieckie pow. płoński

Inżynier

Umowa o pracę

Szukasz pracy która zapewni ci rozwój.

Pracy w nowoczesnej, dynamicznej organizacji w której cenimy atmosferę współpracy.

Zapraszamy do nas!

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy, od 25 lat produkujemy granulaty PVC i w związku z rozwojem poszukujemy pracowników do naszego zakładu produkcyjnego w Witkowie koło Raciąża.

Opis stanowiska:

- Obsługa urządzeń laboratoryjnych, wytłaczarki, maszyny wytrzymałościowej,

- Kontrola parametrów produkcji i prowadzenie dokumentacji jakościowej,

- Kontrola wyrobów gotowych,

- Przygotowanie mieszanek testowych,

- Pomiary i badania: gęstość, twardość, stabilność, kolor, wytrzymałość mechaniczna, udarność.

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane chemiczne,

- Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości, laboratorium,

-Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

- Zdolności manualne,

- Dokładność, rzetelność, w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy

-Pracę w międzynarodowej firmie z nowoczesnym laboratorium,

-Możliwość rozwoju zawodowego oraz podwyższenia swoich kwalifikacji,

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-Atrakcyjny system premiowania,

-Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna ,możliwość skorzystania z karty sportowej, ubezpieczenia na życie, szkolenia m. in językowe,

-Bardzo dobre warunki pracy,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ALFA PVC Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wypełniając obowiązek informacyjny wynikający Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wskazujemy, co następuje:

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Alfa PVC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-822, ul. Poleczki 23.

W sprawie ochrony swoich danych osobowych może się Pan/Pani kontaktować się z koordynatorem ds. danych osobowych pod adresem jak w pkt 1 powyżej Administrator przetwarza Pani/Pana dane w celu prowadzonej rekrutacji.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: brak odbiorców.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych , jak również do cofnięcia zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce do czasu realizacji jednego z tych praw, zgodnie z szczegółowymi regulacjami zawartymi w Rozdziale III RODO oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest obowiązkowe w celu zawarcia umów i rozliczenia prowadzonej działalności. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie wymaganym przez stosowany przez Administratora system monitoringu jest dobrowolne, ale konieczne w celu realizacji umowy. W pozostałym zakresie podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Pani/Pana dane osobowe nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.