Starszy referent, Lotnisko Warszawa-Okęcie, Terminal WPL

TWPL
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

RECEPCJA lub KAWIARNIA

(umowa na czas określony, w celu zastępstwa nieobecnego pracownika)

praca zmianowa w godz. 7-19; 19-7; 7-15 również w niedziele i święta.
Miejsce wykonywania pracy:

Lotnisko Warszawa - Okęcie, Terminal Wojskowego Portu Lotniczego.
Zadania na stanowisku (RECEPCJA) m.in:

odprawa pasażerska również pod statkiem powietrznym,
obsługa korespondencji i linii telefonicznych,
przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy.
Zadania na stanowisku (KAWIARNIA) m.in:

obsługa gości w kawiarni Terminalu WPL,
prowadzenie sprzedaży produktów spożywczych dostępnych w kawiarni Terminalu WPL,
prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy,
udział w odprawie pasażerskiej pod statkiem powietrznym.
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy (RECEPCJA)

Kandydat powinien posiadać następujące kwalifikacje

wykształcenie min. średnie;
komunikatywna znajomość języka angielskiego;
obsługa pakietu Microsoft Office;
znajomość obsługi urządzeń biurowych;
umiejętność pracy pod presja czasu;
komunikatywność;
dyspozycyjność;
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa na czas określony, Umowa na zastępstwo

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy (KAWIARNIA)

znajomość języka angielskiego;
znajomość obsługi kasy fiskalnej;
wysoka kultura osobista

Harmonogram:

12 godzin dziennie
Możliwe weekendy
Nocna zmiana
Praca zmianowa
Święta
Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

Dodatek stażowy
Premia kwartalna
Trzynasta pensja
Świadczenia dodatkowe:

Bony i paczki świąteczne
Darmowy parking
Dofinansowanie do wypoczynku
Miejsce pracy: Jedna lokalizacja

Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)