Agent Nieruchomości

MCKWADRAT
  • Białystok, podlaskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Jeżeli chciałbyś być profesjonalnym agentem nieruchomości i nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, chcesz pracować w młodym, zgranym zespole i motywuje Cię ponadprzeciętne wynagrodzenie.. szukamy właśnie Ciebie

MCKWADRAT opiera swoją działalność na profesjonalnym i rzeczowym podejściu do klienta popartym obszerną wiedzą merytoryczną i praktyką naszych pracowników. Działamy w sektorze doradztwa w zakresie zakupu i sprzedaży mieszkań, domów, działek i obiektów komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Białystok i okolice

Opis stanowiska:

aktywna obsługi klienta na lokalnym runku nieruchomości

pozyskiwanie ofert nieruchomości

przygotowywanie ofert handlowych

utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

organizacja i monitoring przebiegu transakcji

współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

budowanie pozytywnego wizerunku MCKWADRAT

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży nieruchomości)

zdolności do budowania relacji z klientami

umiejętności organizowania czasu pracy

ambitnego i kreatywnego stosunku do powierzonych zadań

Oferujemy

pracę w profesjonalnym biurze nieruchomości

narzędzia do pracy na ofertach z Rynku Pierwotnego i Wtórnego

szkolenie wstępne oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie kariery

prowizyjny system wynagrodzeń pozwalający na bardzo wysokie zarobki

doskonałą atmosferę pracy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)