Opiekunka w żłobku

4KIDS Monika Kamińska
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Nowoczesne niepubliczne przedszkole mieszczące się w biurowcu University Business Park, przy ulicy Wólczańskiej 180/182 poszukuje opiekunki/ opiekuna dzieci do lat 3.

Kogo szukamy:

• masz doświadczenie w opiece nad dziećmi,
• lubisz pracować z dziećmi,
• lubisz przekazywać wiedzę,
• jesteś osobą empatyczną,
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• bardzo dobre warunki pracy,
• stanie się częścią ogólnopolskiej grupy Fair Play,
• stabilne zatrudnienie,
• pracę w nowoczesnej placówce,
• świetną atmosferę w młodym zespole,
• możliwość zdobycia awansu zawodowego,
• udział w szkoleniach i warsztatach,
• wsparcie zespołu specjalistów,
• dodatkowe benefity.

Czego oczekujemy:

• wykształcenia wyższego: pedagogicznego, opiekuńczo wychowawczego lub kwalifikacji położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej,
• posiadania wykształcenia średniego oraz minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3,
• posiadania ukończonego kursu opiekuna dzieci w wieku do lat 3,
• chęci do ukończenia kursu opiekuna dzieci w wieku do lat 3.

Twoje obowiązki:

• przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w placówce i sieci,
• wzmacnianie rozwoju psychospołecznego - zabawy edukacyjne,
• współpraca z psychologiem dziecięcym i rodzicami dzieci.
• doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w innych placówkach sieci,
• aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,
• dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka,
• współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka i przedszkola oraz rodzicami dzieci
• pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.

CV prosimy przesyłać wraz z klauzurą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez niepubliczny żłobek i przedszkole Fair Play - Łódź Centrum (4KIDS Monika Kamińska, NIP: 7311929500, ul. Wólczańska 178/180, budynek B, 90-530 Łódź) w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)