Pielęgniarka/Pielęgniarz medycyny szkolnej, Warszawa

Zakład Medyczny KAAR-MED
  • Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Zakład Medyczny „KAAR-MED” od ponad 20 lat zapewnia pacjentom profesjonalną opiekę medyczną, oferując szeroki zakres wysokospecjalistycznych usług medycznych i diagnostycznych. Naszą nadrzędną wartością jest zaufanie pacjentów, które pozyskujemy dzięki indywidualnemu i rzetelnemu podejściu do każdego pacjenta, bogatej wiedzy medycznej oraz trosce o poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Zatrudnimy pielęgniarki/pielęgniarzy do opieki zdrowotnej i promocji zdrowia w szkolnym gabinecie profilaktyki zdrowotnej w Warszawie.

Podstawowe obowiązki:
- udzielanie uczniom szkoły pomocy przedlekarskiej w nagłych zachorowaniach, urazach i zatruciach
- poradnictwo dla uczniów z problemami zdrowotnymi
- opieka nad uczniami z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnością na podstawie zlecenia lekarskiego
- wykonywanie i interpretowanie testów przesiewowych oraz kierowanie postępowaniem poprzesiewowym
- prowadzenie dokumentacji medycznej
- doradztwo dla dyrektora szkoły w sprawie bezpieczeństwa uczniów, organizacji posiłków i warunków sanitarnych w szkole
- edukacja zdrowotna i promocja zdrowia wśród uczniów

Wymagania

- aktualne prawo do wykonywania zawodu jako pielęgniarka środowiska nauczania i wychowania
- orientacja na pacjenta, empatia
- dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą
- mile widziane doświadczenie w medycynie szkolnej

Oferujemy

- możliwość zatrudnienia na etat lub na zlecenie jako praca dodatkowa (do wyboru wg preferencji)
- pracę w szkole podstawowej lub średniej na terenie Warszawy
- indywidualnie uzgadniane godziny pracy
- zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV zawierające klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji przez Zakład Medyczny „KAAR-MED” Outsourcing Sp. z o.o.Sp.K., z siedzibą ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 10/23, 02-362 Warszawa

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)