INŻYNIER BUDOWY robót elektrycznych

ELER - Marek Rogulski, Zakład Montażu Instalacji
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zatrudnimy Inżyniera budowy robót elektrycznych. Praca na budowach w Warszawie lub okolicach.
Zadania:
• przygotowanie i analiza dokumentów budowy
• przygotowanie wystąpień o odbiór robót, zestawień oraz raportów w zakresie wykonywanych robót elektrycznych
• sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z generalnym wykonawcą
• weryfikacja i rozliczanie ilości materiałów dostarczanych na budowę
• bieżąca analiza postępu robót elektrycznych
• dbałość o przestrzeganie BHP na budowie
• aktywne uczestnictwo w planowaniu i nadzorowaniu realizowanych robót elektrycznych

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja elektryka
• umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
• dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w tym Excel)
• dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
• umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
• odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność
• mile widziana znajomość obsługi programów CAD

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w firmie na umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• Zapewniamy odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy,
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)