Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.12.2023

SPECJALISTA DS ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

MODR w Karniowicach
  • Zabierzów, małopolskie pow. krakowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach
Ogłasza nabór na stanowisko SPECJALISTA DS ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH Miejsce pracy: Karniowice gm. Zabierzów,

Zakres obowiązków

• Kompleksowe zarządzanie zamówieniami publicznymi (decyzje co do trybu zamówień, przygotowanie dokumentacji do rozpoczęcia postępowań)
• przygotowywanie dokumentów zamówienia, w tym, m.in. SWZ, ogłoszenia projektu umowy, informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty, informacji o odrzuceniu oferty, wykluczeniu wykonawcy wraz z uzasadnieniem, itp.
• Przygotowywanie postępowań nie podlegających PZP
• Obsługa postępowań w drodze elektronicznej i zwykłej (zamówienia nie podlegające PZP)
• Udział w komisji przetargowej.

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą zamówień publicznych (przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego),
• znajomość przepisów i regulacji zamówień publicznych, w tym w szczególności: ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi oraz Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
• dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

- umowa o pracę - pełen etat
- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagane dokumenty:
- CV wraz z listem motywacyjnym

Podania należy złożyć na adres email: @ lub pocztą tradycyjną: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach, ul. Osiedlowa 9, 32-082 Karniowice

Tel. kontaktowy 12 285-21-13

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych