Praca 3 dni w tygodniu

Uniqa
  • Opole, opolskie

Inny

Umowa zlecenie

W związku z dużą dynamiką rozwoju zespołu sprzedażowego prowadzę rekrutację do Działu Obsługi Klienta

Zakres Obowiązków:

- Aktywna obsługa obecnego klienta

- Aktualizowanie umów i danych

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Sprzedaż produktów z portfela Firmy

- Raportowanie wyników

Oczekiwania od kandydatów

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

- Minimum średnie wykształcenie poparte maturą

- Zdolności budowania relacji oraz jasnej komunikacji z klientem

- Nastawienie na realizację planów sprzedażowych

- Umiejętności podstawowej obsługi programu Excel

Oferujemy;

- Stabilne zatrudnienie

- Elastyczne godziny pracy

- Prace w miłej atmosferze

- Możliwość awansu

- Wypłatę zawsze na czas oraz możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

zawodowego.

- Wparcie Eksperta

- Konkurencyjne rozwiązania oraz możliwość uruchomienia własnej kreatywności.

do Cv proszę zawrzeć klauzulę

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)