DORADCA ds. Nieruchomości

MINT PROPERTY sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

MINT PROPERTY S.C. świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Praca u nas to połączenie ciekawej pracy biurowej z pracą w terenie. Przeznaczona jest dla osób samodzielnych i zmotywowanych do osiągania postawionych celów oraz bardzo wysokich zarobków.
W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pośredników i agentów z doświadczeniem zawodowym jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery na stanowisku:

Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości

Jeżeli:
* Chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej
* Chcesz pracować w sprzedaży
* Marzysz o sukcesie zawodowym
* Nieruchomości są Twoją pasją
* Chcesz zdobyć atrakcyjny, przyszłościowy zawód
* Chcesz rozwijać się współpracując z najlepszymi

Opis Stanowiska:
* pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem
* kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości
* przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z Kancelarią Notarialną
* przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie
* aktywna współpraca z doradcą kredytowym
* budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

* zainteresowanie tematyką nieruchomości
* wysoka motywacja do pracy i realizacji celów
* odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa
* komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
* łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
* determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu
* bardzo dobra organizacja pracy
* samodzielność
* dyspozycyjność
* poczucie humoru
* znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

* pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy
* pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
* nadzór i opiekę nad transakcjami
* pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości
* reklamę ofert na wszystkich istotnych portalach nieruchomości
* w pełni wyposażone miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji
* narzędzia potrzebne do pracy: telefon służbowy, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami

CV prosimy wysyłać na adres: @ z dopiskiem KRAKÓW

Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)