Specjalista ds. rekrutacji / współpraca B2B

HR Project Sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta – organizacji rekrutacyjnej – Specjalista ds. rekrutacji - WSPÓŁPRACA B2B

Kluczowe zadania:
Opracowywanie i publikowanie informacji i ogłoszeń;
Rekrutacja i selekcja kandydatów;
Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych;
Weryfikowanie we współpracy z koordynatorami spełnienia przez kandydatów kryteriów rekrutacyjnych;
Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów dotyczących prowadzonych rekrutacji;

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Przynajmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
Sprawna obsługa komputera (MS Office), portali społecznościowych, portali z ogłoszeniami o pracę;
Samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej;
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
Optymistyczna i otwarta postawa;

Oferujemy

Bardzo dobrą atmosferę pracy;
Wsparcie merytoryczne zespołu;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
Interesujące projekty rekrutacyjne.

Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"
Dodana
Wygasa (za 6 dni)