Nauczyciel języka angielskiego

Prywatne Przedszkole Językowe Oxfordzik
  • Tychy, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

W związku z rozbudową Prywatnego Przedszkola Oxfordzik poszukujemy Nauczyciela Języka Angielskiego. Oferujemy pracę na pełny etat umowa o pracę.

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- wykształcenie pedagogiczne specjalność: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (z modułem językowym) lub filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym – mile widziane
- doświadczenie w pracy w przedszkolu lub w szkole podstawowej – mile widziane
- zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi

Obowiązki:
- realizowanie programu nauczania przy użyciu nowoczesnych metod pracy z dziećmi
- nauka dzieci języka angielskiego poprzez mówienie tylko i wyłącznie w języku angielskim przez cały dzień pracy
- prowadzenie zajęć dydaktycznych
- opieka nad dziećmi podczas ich pobytu w placówce
- czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci
- dbanie o indywidualne potrzeby wszystkich dzieci
- organizacja i udział w różnych przedsięwzięciach przedszkolnych
- współpraca z resztą personelu przedszkola i z rodzicami

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem

W temacie koniecznie proszę wpisać: Nauczyciel Języka Angielskiego
Miejsce Pracy: Prywatne Przedszkole Jężykowe Oxfordzik, ul. W. Drzymały 8E 43-176 Gostyń
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)