Elektromonter

PKiMSA S.A. CARBOAUTOMATYKA S.A.
  • Tychy, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• montaż elementów elektrycznych, automatyki i elektronicznych
• montaż tras kablowych i okablowanie
• drobne prace ślusarsko-montażowe i budowlane
• przeprowadzanie uruchomień i testów systemów automatycznych i elektrycznych
• wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych na terenie kraju
• sporządzanie raportów

Wymagania

• wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne elektryczne
• biegła znajomość schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętność samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów)
• znajomość rysunku technicznego
• prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• uprawnienia SEP do 1kV

Dodatkowym atutem będzie:
• uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci grupy 2
• uprawnienia spawacza elektrycznego – uprawnienia podstawowe.

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)