Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.03.2024

Projektant / Inżynier budowy branży sanitarnej

KALOR
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

KALOR - firma projektowo-wykonawcza z branży sanitarnej poszukuje kandydatów na stanowisko "Projektant/Inżynier budowy".

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia w branży sanitarnej,
- znajomości wykonywania projektów budowlanych i wykonawczych,
- umiejętności posługiwania się programami Autocad, Ventpack i wykonywania rysunków technicznych,
- dobrej organizacji pracy i samodzielności oraz komunikatywności,
- doświadczenia 2 letniego w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej,
Zakres obowiązków:
- projektowanie instalacji wentylacji i klimatyzacji, dobór systemów, dobór urządzeń,
- koordynacja prac na budowie,
- nadzorowanie robót, uzgodnienia z GW i międzybranżowe
- wykonywanie przedmiarów materiałowych i prowadzenie zamówień,
- dbanie o zapotrzebowania materiałowe – monitoring towaru,
- sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy

- zatrudnienie na etacie w pełnym wymiarze godzin,
- poszerzania wiedzy i doświadczenia na stanowisku projektowym,
- zdobywania doświadczenia na budowie przy nadzorze budowy,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie praktyki do uprawnień budowlanych,
- naukę kosztorysowania budowy, umiejętność zamawiania elementów składowych instalacji,

Prosimy o przesłanie CV, zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, na adres: @