Instalator sieci

NaszaSiec.NET Kraków
  • Kraków, małopolskie

Informatyk

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i powiększeniem Działu Eksploatacji Sieci, poszukujemy Instalatora Sieci.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres @

Zakres obowiązków:

wykonywanie instalacji oraz okablowania miedzianego i światłowodowego,
budowa przyłączy, przewiertów, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzynek,
realizacja prac związanych z budową kanalizacji teletechnicznej oraz linii napowietrznych,
konfiguracja urządzeń abonenckich (np. routery)

Wymagania

doświadczenie w pracach monterskich,
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,
umiejętność pracy w zespole,
prawo jazdy kat. B.,
doświadczenie w pracach przy sieciach światłowodowych będzie dodatkowym atutem,
uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
możliwość doskonalenia zawodowego,
niezbędne narzędzia pracy.
szkolenia wymagane do wykonywanych prac

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)