Asystent/ka Księgowa lub młodsza księgowa

Biuro Rachunkowe
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Asystent/ka Księgowa lub młodsza księgowa - mile widziane z komunikatywnym językiem angielskim

Zakres obowiązków:

a. księgowanie faktur,

b. wprowadzanie dokumentów w systemie księgowym,

c. sprawdzanie zgodności rozrachunków,

d. obsługa poczty,

e. dbanie o dobry obieg dokumentów w firmie,

f. współpraca z Główną Księgową.

Wymagania

a. ukończone lub w trakcie studia na uczelni ekonomicznej kierunek rachunkowość/finanse,

b. znajomość znajomość spraw kadrowo-płacowych oraz języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem,

c. mile widziane doświadczenie 1-2 lata na podobnym stanowisku,

d. umiejętności komunikacyjne, rzetelność, otwartość na zmiany,

e. chęć do nauki oraz rozwoju zawodowego.

Oferujemy

a. zatrudnienie na początek w oparciu o umowę zlecenie (6-8 godzin dziennie),

b. niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

c. możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

d. pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,

e. możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

f. możliwość uczestnictwa w kursach/szkoleniach.

Zapraszamy do aplikowania każdego kto ma zamiłowanie do księgowości, chęć do pracy, zaangażowanie i sumienność.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem strony olx.pl z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych (w tym: RODO), podaniem oczekiwań finansowych oraz wskazaniem terminu dyspozycyjności.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)