Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Fryzjer, kosmetyczka Studio Urody Warszawa Targówek

Studio Urody Piękna OdNowa
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Studio Urody "Piękna OdNowa" salon fryzjersko-kosmetyczny na warszawskim Targówku poszukuje fryzjerów stylistów, manicurzystki.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
W pełni wyposażone stanowisko pracy
Możliwość rozwoju osobistego oraz doskonalenie sztuki fryzjerskiej
Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb
Przyjazną atmosferę pracy

Mamy też wymagania:

- Oczekujemy profesjonalizmu oraz umiejętności pracy zespołowej
- Doświadczania na stanowisku fryzjera minimum 2 lata
- Wymagamy kreatywności i komunikatywności
- Chcielibyśmy widzieć Twój uśmiech na twarzy i pogodę ducha każdego dnia
- Zaangażowania w sprawy salonu

Dojdziesz do nas: metrem stacja Targówek Mieszkaniowy oraz autobusami: przystanek Targówek Mieszkaniowy (120m od ulicy Tykocińskiej 42) 120, 156, 160, 527, przystanek Myszkowska (341m od ulicy Tykocińskiej 42) 120, 156, 160, 527, przystanek Handlowa (495m od ulicy Tykocińskiej 42) 120, 160, 527.

Zapraszamy do kontaktu: 22744 04 44