Pracownik Magazynu

Gomez
  • Tarnowo Podgórne, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

O nas

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Guess, Liu Jo, Calvin Klein, Pinko, Versace, Lagerfeld, Lauren Ralph Lauren, Lacoste i inne. Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Wciąż nam mało, dlatego cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Poszukujemy Pracownika Magazynu

Zakres obowiązków:

# Sprawdzanie stanów magazynowych;

# Etykietowanie towaru;

# Kompletowanie zamówień, czynności związane z wysyłką towaru;

# Prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie;

# Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych.

NASZE WYMAGANIA

# Dobre zorganizowanie i uczciwość;

# Odpowiedzialność za to co robisz;

# Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

# Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych;

# Komunikatywność, potrafisz współpracować w zespole;

Dołącz do Nas już dziś :)
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)