SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

NIGRiR Spartańska1
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Ogólny zakres obowiązków:
• sporządzanie deklaracji: PFRON, ZUS (Płatnik), PIT, GUS,
• obsługa kadrowa pracowników, rozliczanie czasu pracy, prowadzenie akt osobowych,
• sporządzanie umów o pracę/cywilnoprawnych, wystawianie świadectw pracy,
• ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników i szkoleń BHP oraz współpraca
ze specjalista ds. BHP w zakresie organizacji szkoleń,
• przygotowywanie list płac, naliczanie wynagrodzeń pracowników, zleceniobiorców,
• tworzenie niestandardowych sprawozdań, statystyk, opracowań i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz audytów zewnętrznych i bieżących zapytań instytucji nadzorujących,

Oczekujemy:
• wykształcenia minimum średnie,
• dwuletni staż pracy (mile widziane w ochronie zdrowia),
• praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych i programu płatnik,
• praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętności wyznaczania priorytetów,
• orientacja na zadania i rozwiązywanie problemów.

Oferujemy

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• wymiar czasu pracy – 1,00 etat,
• stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
• pakiet socjalny.

Dodatkowe informacje:
• oferty wraz z oczekiwaniami finansowymi należy składać drogą elektroniczną na adres: @
lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
w Warszawie, ul. Spartańska 1,
• zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
• zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
• szczegółowych informacji udziela:
Kierownik Działu Spraw Personalnych – Przemysław Gombarczyk
tel. (22) 670 91 50 w godz. 7.30 – 15.00
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)