Junior Recruiter

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Forge&Frost HR Consulting

Do naszego zespołu rekruterów szukamy kolejnej osoby, która wesprze nas w działaniach. To, na czym najbardziej nam zależy, to na pewno otwartość i pierwsze doświadczenia w branży rekrutacyjnej, ale też bez stresu – z chęcią dzielimy się wiedzą!

Chcemy zbudować długoterminową relację, abyś miał/a poczucie, że w firmie jest miejsce na Twoje pomysły i rozwój. Dlatego już na początku daj nam się poznać - możesz dołączyć, co tylko podpowie Ci Twoja kreatywność, z chęcią dowiemy się kim jesteś :)

Lokalizacja: Praca hybrydowa w Poznaniu

Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia

Zakres obowiązków

  • Publikowanie ofert pracy na portalu wewnętrznym oraz na zewnętrznych portalach rekrutacyjnych
  • Aktualizowanie danych w wewnętrznym systemie rekrutacyjnym ATS
  • Tworzenie i publikowanie postów na social mediach związanych z ofertami pracy i tematyką HR
  • Weryfikacja dokumentów aplikacyjnych pod kątem dopasowania do oczekiwań klienta
  • Kontakt z klientami – pozyskiwanie potrzebnych informacji, budowanie strategii rekrutacyjnej
  • Dbanie o pozytywny poziom candidate experience - informacja zwrotna do kandydata to u nas standard

Wymagania

  • Kreatywności, pomysłowości oraz nastawienia na szukanie rozwiązań
  • Wytrwałości w poszukiwaniach najlepszych kandydatów
  • Chęci rozwoju i dzielenia się wiedzą z zespołem (nie uprawiamy gatekeepingu)
  • Łatwości w komunikowaniu się i formułowaniu wypowiedzi
  • Znajmości języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane będzie doświadczenie w rekrutacjach pracowników, najlepiej w agencji rekrutacyjnej

Oferujemy

  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Lubimy od czasu do czasu spotkać się w biurze ze względu na klimatyzację i dobrą kawę
  • Dużą samodzielność i decyzyjność w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Cykliczne spotkania zespołowe - wspólnie omawiamy projekty i dzielimy się informacja zwrotną
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dedykowany system do zarządzania CV
  • Różnorodność projektów (m.in. IT, marketing, HR, produkcja)
  • Rekrutacja specjalistów na średni i wyższy szczebel

  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 27 dni)