Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą rodzinną prowadzoną od 1981 roku. W niełatwych czasach rzuciliśmy wyzwanie producentom grzybów z krajów Europy Zachodniej. Ci ostatni byli zaskoczeni fenomenalną jakością polskich produktów.

Co robimy?

Szukamy prawdziwych pereł stworzonych przez Naturę: smakowitych, aromatycznych grzybów, soczystych owoców i zdrowych warzyw. Ratujemy bezcenne arcydzieła rodzące się każdego roku w polskich lasach, sadach i ogrodach.

Firma Jantex Foodservice Group sp. z o.o poszukuje osób do pracy na stanowisku Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym.

Zakres obowiązków

  • Trasy po Europie zachodniej, w szczególnosci: Niemcy, Holandia, Belgia, zarówno w podwójnych jak i pojedynczych obsadach.

    Auta w większości nowe: Volvo, automaty, chłodnie.

Wymagania

  • Doświadczenie mile widziane.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Administratorem danych osobowych jest JANTEX FOODSERVICE GROUP SP. Z O.O. 64-232 TUCHORZA STARA TUICHORZA 89, NIP: 9231693479. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JANTEX FOODSERVICE GROUP SP. Z O.O. 64-232 TUCHORZA STARA TUICHORZA 89, NIP: 9231693479 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Tuchorza pow. wolsztyński, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)