bp Polska Services Sp. z o.o.

Specjalista Obsługi Klienta Stacji Paliw bp Lutol

  • Rogoziniec, lubuskie pow. świebodziński
  • 5 250-5 650 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Stacja Paliw BP

Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz nauczyć się dobrej organizacji pracy, rozwinąć kompetencje komunikacji, tworzyć super zespół i czuć, że Twoja praca ma sens lub po prostu szukasz trampoliny do przyszłej kariery - zapraszamy Cię do współpracy. Pracuj z nami jako Specjalista Obsługi Klienta Stacji paliw bp

Lokalizacja stacji:

Stacja paliw bp MOP Lutol, Rogoziniec 11A. Zbąszynek 66-210

Stacja zlokalizowana przy A2, możliwy dojazd drogami lokalnymi.

Zapraszamy do pracy również obcokrajowców z podstawami języka polskiego.

Zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;
  • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;
  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

Wymagania

  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Bądź dyspozycyjny na 3 zmiany;
  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje
  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;
  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;
  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie
  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół; #BudujemyŚwiatNaJasnychZasadach

Oferujemy

  • Umowę o pracę do 33 miesięcy;
  • Pracę na pełen, 3/4 lub 1/2 etatu
  • Pracę w systemie zmianowym po 8 godzin (6-14,14-22, 22-6);
  • Szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy;
  • Dodatki za pracę w święta, godziny nocne, za pracę w weekendy;
  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 danego miesiąca;
  • Przejrzysty program premiowy, premie uznaniowe i nagrody za indywidualne osiągnięcia;
  • Zniżki na paliwo, myjnię i posiłki z oferty gastronomicznej stacji
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych w Medicover Sport
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie współfinansowane przez bp oraz dodatkową ofertę dla współmałżonka, partnera i pełnoletnich dzieci;
  • Dodatkowe świadczenia finansowe - wielkanocne, choinkowe, zapomogi losowe, wczasy pod gruszą, bukiet ubranek dla nowonarodzonego dziecka;
  • Wsparcie psychologa, doradców finansowych oraz coachów – program wsparcia dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny;
  • Program „Poleć Swojaka” – zachęcając znajomych do podjęcia pracy w bp otrzymujesz nagrodę finansową;
  • Ścieżki kariery w ramach struktur bp; #WspieramyRozwójNaKażdymPoziomie #bpKuźniaDoświadczenia

Podane w ogłoszeniu wudełki płacowe dotyczą pełnego etatu.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BP Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-154, ul. Pawia 9. Dane kontaktowe Administratora danych: email: dane@bp.com. Dane osobowe zawarte w kwestionariuszu / zgłoszeniu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, do którego wysłał/a Pan/i zgłoszenie oraz przyszłych procesów w okresie jednego roku, chyba że wyrazi Pan/i sprzeciw wobec dalszego przetwarzania.

    Pani/a dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:

    - przepisów prawa tj. art. 221 Kodeksu pracy w zakresie danych wskazanych w tym przepisie w celu wykorzystania ich w procesie rekrutacji, do którego wysłał/a Pani/a zgłoszenie,

    - prawnie usprawiedliwionego celu administratora jakim jest przeprowadzenie przyszłych procesów rekrutacji w okresie jednego roku,

    - zgody wyrażonej przez Panią/a poprzez podpisanie klauzuli zgody w swojej ofercie – w pozostałym zakresie.

    Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest obowiązkowe. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Jeżeli podał/a Pan/i inne dane niż niezbędne do procesu rekrutacji wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest konieczne.

    Dane osobowe zostaną udostępnione spółce BP Europa SE Oddział w Polsce, która zarządza procesem rekrutacyjnym. BP Europa SE Oddział w Polsce zapewnia użycie zaawansowanych środków technicznych w celu zabezpieczenia poufności transmisji.

    Dane osobowe mogą zostać udostępnione:

    - na wniosek złożony przez podmioty trzecie (w szczególności organy administracji państwowej oraz organy wymiaru sprawiedliwości), uprawnione do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa;

    - przyszłym nabywcom podmiotów powiązanych z grupą BP lub ich części;

    - podmiotom, którym BP może zlecić świadczenie usług, w szczególności operatorowi portalu rekrutacyjnego (tzw. podmioty przetwarzające).

    - podmiotom prowadzącym partnerskie i dilerskie stacje BP w ramach jednego regionu, jeżeli wyrazi Pan/i na to odrębną zgodę poprzez podpisanie klauzuli zgody. Wyrażenie zgody na udostępnienie danych podmiotom prowadzącym partnerskie i dilerskie stacje BP jest całkowicie dobrowolne. Brak wyrażenia tej zgody nie wpłynie negatywnie na Pani/a udział w rekrutacji, do której przesłane zostało zgłoszenie.

    Dane osobowe podane w zgłoszeniu / kwestionariuszu nie będą odpłatnie udostępniane podmiotom trzecim.

    Dane osobowe przetwarzane będą przez BP Polska Services Sp. z o.o. oraz BP Europa SE Oddział w Polsce przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, w związku, z którym zostało przesłane zgłoszenie. Dane mogą zostać wykorzystane w przyszłości w celu przeprowadzenia innych procesów rekrutacji jednak przez okres nie dłuższy niż 1 rok.

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:

    - żądania od Administratora danych dostępu do swoich danych osobowych,

    - sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,

    - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/a danych osobowych,

    - przenoszenia danych do innego Administratora danych, a także

    - cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie; przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Ponadto przysługuje Pani/Panu uprawnienie do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Informację jak wnieść skargę można znaleźć na stronie: https://uodo.gov.pl/.
  • Wysyłając aplikację wyrażam zgodę dla BP Polska Services Sp. z o.o. na przetwarzanie danych zamieszczonych w aplikacji a nie wymaganych zgodnie art. 221 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)