Instalator/Monter instalacji sanitarnych

Firma
  • Lublin, lubelskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma specjalizująca się w wykonywaniu instalacji wod-kan, HVAC oraz pomp ciepła zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin i okolice
Start pracy: od zaraz

Zadania: Montaż instalacji sanitarnych wewnętrznych i pomp ciepła w domach jednorodzinnych

Zapewnimy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku – wonne weekendy
• Stałe zatrudnienie
• Dojazd do miejsca pracy służbowym samochodem
• Wysokość wynagrodzenia 3500 zł – 6000 zł /netto miesięcznie

Wymagamy:
• Doświadczenie ww. zawodzie na obiektach mieszkaniowych lub przemysłowych
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego
• Chęć nawiązania dłużej współpracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny - jeżeli nie odbieram napisz SMS „MONTER” – oddzwonię.

KRAZ 13 471
Dodana
Wygasa (za 3 dni)