Elektryk/automatyk - konserwator maszyn

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. Przez 25 lat działalności przekazaliśmy klientom ponad 13 000 tys. domów. Nasze domy budujemy w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Polsce. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy malarzy-szpachlarzy, glazurników oraz stolarzy budowlanych. Jeżeli szukasz pewnej i stabilnej pracy - dołącz do nas!

Zakres obowiązków

- reagowanie na zgłoszenia usterek i awarii z produkcji, które dokonywane są w systemie CMMS,

- diagnozowanie przyczyn usterek maszyn, głównie CNC, związanych ze sterowaniem i napędami elektrycznymi,

- udział w usuwaniu usterek maszyn oraz w remontach maszyn w zakresie systemów sterowania i napędów elektrycznych,

- konserwacja i naprawa elektronarzędzi,

- drobne prace instalacyjne w halach produkcyjnych.

Wymagania

-wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (kierunki: automatyka, elektryka, elektronika, elektromechanika),

-znajomość czytania i analizy schematów elektrycznych,

-podstawowa znajomość zagadnień automatyki przemysłowej,

-gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-dofinansowanie szkoleń i kursów,

-wdrożenie w zakresie realizowanych obowiązków.

  • Administratorem danych osobowych jest Danwood S.A. 17-100 Bielsk Podlaski Brańska 132, NIP: 543-18-68-964. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsk Podlaski pow. bielski, Podlaskie
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)