Akademia Nauki poszukuje wychowawcy na półkolonie letnie

Akademia Nauki Białystok
  • Bielsk Podlaski, podlaskie pow. bielski

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Praca w charakterze trenera/wychowawcy na półkoloniach letnich w Bielsku Podlaskim

Obowiązki:

- opieka nad dziećmi (6-12 lat, grupy z podziałem wiekowym do 15 osób) i realizacja gotowego programu półkolonii
- od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 16:30 (dwa dni podczas turnusu do 17:00).
- termin lipiec i/lub sierpień 2024
- ilość turnusów pracujących zależy od dyspozycyjności osoby zgłoszonej

Oferujemy

* Umowę zlecenie,
* Obiad i podwieczorek,
* Szkolenie przygotowujące.

Czego oczekujemy od Ciebie:
* Doświadczenia w pracy z dziećmi,
* Wykonywania programu zajęć,
* Aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego,
* Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy z dziećmi,
* Zdolności manualne, artystyczne są mile widziane.

Dodatkowym atutem jest ukończony kurs wychowawcy kolonijnego/kierownika wypoczynku.

Prześlij nam swoje CV na: @
Tytuł: WYCHOWAWCA BIELSK PODLASKI
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)