Pracownik produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.08.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne to największa w Europie fabryka, która produkuje żywność dla niemowląt i małych dzieci.

Na tym stanowisku będziesz częścią procesu produkcji odżywek dla dzieci - na Twoich oczach z surowców będzie powstawał gotowy produkt (mogą to być kaszki, mleka w kartonikach bądź puszkach, obiadki i deserki w słoiczkach lub musy owocowe w miękkich tubkach). Jako Operator Maszyn Produkcyjnych, będziesz pełnić niezwykle ważną role.

Zakres obowiązków

Zobacz czym się będziesz zajmować:

  • obsługa linii produkcyjnej;

  • dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z recepturą;

  • czyszczenie linii produkcyjnej;

  • obsługa urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo produktu (metal detektor, czytnik kodów, analizator tlenu itd);

  • wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego;

Wymagania

  • Oczekujemy że aplikując na to stanowisko, masz przynajmniej minimalne zdolności techniczne oraz chęć rozwoju w branży produkcyjnej, a umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość dużo ułatwią Tobie wdrożenie i pracę. Na większości dostępnych w tej chwili stanowisk oczekujemy posiadania prawa jazdy kat.B.
  • Mile widziane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Ważna dla nas jest Twoja dyspozycyjność do pracy zmianowej, ponieważ Fabryka pracuje w trybie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • bezpieczne środowisko pracy;

  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;
  • pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, szkolenia energetyczne);
  • Administratorem danych osobowych jest NUTRICIA ZAKŁADY PRODUKCYJNE SP Z O O 45-952 Opole ul. Marka z Jemielnicy 1, NIP: 7540335340. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (5 dni)