Kosztorysant/Oferent

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

ZEG Gryfice Sp. zo.o.

W ZEG to Ty zdobywasz nowe doświadczenie, a my się rozwijamy.
ZEG Gryfice to firma rodzinna z 30-letnią tradycją i wartościami takimi jak:

ZAUFANIE- Budujemy nasze relacje w oparciu o szczerość, otwartość i przejrzystość. Zawsze dostarczamy to, do czego się zobowiązujemy.
EFEKTYWNOŚĆ- Konsekwentnie dążymy do zwiększenia kompetencji, nieustannie rozwijając się, tworząc przewagę konkurencyjną.
ZAANGAŻOWANIE- Proaktywnie wspieramy naszych Pracowników i Klientów, dbając o ich potrzeby i tworząc klimat sprzyjający innowacjom.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ- Naszą strategię realizujemy w sposób odpowiedzialny, zapewniając uczciwą i rzetelną współpracę.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Kosztorysant/oferent.

Zakres obowiązków

Zadania:

-sporządzanie ofert oraz dokumentacji przetargowej

-przygotowywanie kosztorysów

-wyszukiwanie ofert przetargowych oraz prowadzenie negocjacji w ramach przetargów

-przygotowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych

Wymagania

-Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość pakietu MS Office

- Znajomość programu Norma (Atena Soft)

Oferujemy

- Praca w ZEG to przede wszystkim stabilność finansowa wsparta systemem premiowym / benefitowym
- Nowoczesne technologie i profesjonalne narzędzia pracy wspierające realizowanie zadań
- Jasno określone role i odpowiedzialności
- Pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
- Możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesyłanie swojego CV (Tytuł : ZEG-KO)
Skontaktujemy się z wybranymi osobami
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

  • Administratorem danych osobowych jest ZEG Gryfice Sp. zo.o. 72-300 Gryfice Piłsudskiego 29G, NIP: 8571919769. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZEG Gryfice Sp. zo.o. 72-300 Gryfice Piłsudskiego 29G, NIP: 8571919769 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)