KIEROWNIK PRODUKCJI / Brygadzista

Kierownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej działającym od 2011 r na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Śmigno k/Tarnowa

Zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników w sposób gwarantujący realizacje założonych celi produkcyjnych
  • bezpośredni nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • raportowanie przebiegu procesu produkcji
  • organizacja i odpowiedzialność za proces produkcji w tym jakość, wydajność i terminowość
  • systematyczne zwiększanie produktywności
  • nadzorowanie przestrzegania standardów w zakresie BHP

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki aluminiowej
  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym (wyższe – mile widziane)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz posiadanego doświadczenia zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji/CV przyciskiem Aplikuj

Miejsce pracy
  • Śmigno pow. tarnowski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)