• Tuchów, małopolskie pow. tarnowski

Psycholog

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne, mile widziany staż pracy (nie jest to warunek konieczny).
    pomoc i wsparcie psychologiczne uczniów, rodziców i nauczycieli szkoły podstawowej.
    Praca w Chojniku, w godzinach od 7.00 do 16.00, w wymiarze 8,5 h/tygodniowo.
    Wynagrodzenie 1 896,00 zł brutto a pozostałe warunki do uzgodnienia zgodnie awansem zawodowym.
    Kontakt: Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Chojniku, 33-180 Chojnik 287, telefon: 146514216 Katarzyna Hołda-Dyrektor Szkoły lub Bożena Kapałka-sekretarz Szkoły.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 896 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)