Elektromechanik TPM - PRACA OD ZARAZ!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

AB OVO SOLUTIONS

Zależy Nam na wprowadzeniu nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych rekruterów jesteśmy świadomi wszelkich przeciwności, z którymi mierzą się podczas procesów rekrutacyjnych zarówno Klienci, jak i Kandydaci.

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy i transparentności działań. Kandydaci decydując się na szukanie pracy za naszym pośrednictwem ZAWSZE znają wszystkie szczegóły oferty, ZAWSZE mają bieżącą informację na temat etapu w którym znajduje się proces i ZAWSZE wiesz, jak wygląda zakończenie procesu rekrutacyjnego. Klienci mogą być przekonani o naszym zaangażowaniu i orientacji na cel – zatrudnienie to nasz wspólny sukces! Zapraszamy do zakładki Kontakt, tam dowiecie się w jaki sposób można do Nas dotrzeć!

Pracuj jako Elektromechanik TPM i zarabiaj EKSTRA kasę!

Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jednocześnie jest najnowocześniejszą i jedną z największych odlewni aluminium w Europie, czytaj dalej!

Proponujemy Ci pracę w nowoczesnej firmie o stabilnej i trwałej pozycji na rynku. Jest to firma RODZINNA, która dba o swoich pracowników, zapewniając im ciągłość zatrudnienia, tak ważną w obecnych czasach.

Jesteś pasjonatem motoryzacji? To coś dla Ciebie! Firma zajmuje się wytwarzaniem elementów dla takich firm jak Porsche, Mercedes czy Tesla!

Dla naszego klienta, producenta odlewów aluminiowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko ELEKTROMECHANIKA.

Lokalizacja: Stalowa Wola

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

  • wykonywaniem przeglądów okresowych,
  • wymianą elementów maszyn,
  • wykonywaniem archiwizacji danych maszynowych,
  • przygotowywaniem instrukcji TPM dla operatorów,
  • diagnozowaniem prostych usterek w maszynach podczas przeglądów TPM.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w utrzymaniu ruchu,
  • uprawnienia SEP
  • umiejętności czytania rysunku technicznego elektrycznego,
  • znajomości sterowników PLC,
  • znajomości systemów sterowania.

Oferujemy

Co zyskujesz pracując z nami?

  • pracę w systemie dwuzmianowym w dogodnych godzinach (7-15 i 15-23),
  • wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • darmowe dojazdy do pracy, jeśli mieszkasz daleko!
  • długotrwałe zatrudnienie w firmie istniejącej na polskim rynku już 20 lat!

Jeżeli nasza propozycja Cię zainteresowała, nie zastanawiaj się i prześlij nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły. Daj się nam poznać!

  • Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

    Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

    Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

    Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Miejsce pracy
  • Stalowa Wola pow. stalowowolski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)