Specjalista ds. wsparcia IT

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.07.2022

Informatyk

Umowa o pracę

FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, sypialni i pokoju młodzieżowego.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT (praca stacjonarna)

Zakres obowiązków

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie użytkowników systemów komputerowych oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie ze standardami firmy
  • Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia),
  • Diagnozowanie zgłaszanych problemów zgodnie z obowiązującymi standardami lub przekazanie ich do drugiej linii wsparcia
  • Wdrażanie zaakceptowanych rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa
  • Rekomendowanie zmian w oparciu o zdobytą wiedzę w obszarze IT

Wymagania

TWÓJ PROFIL:

  • Doświadczenie we wsparciu lub utrzymaniu usług IT – warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku informatyka lub pokrewne
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci WAN/LAN
  • Nastawienie na klienta wewnętrznego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – minimum B1
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

KORZYŚCI:

  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych
Miejsce pracy
  • Ostrów Mazowiecka pow. ostrowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.