BRYGADZISTA ROBÓT BUDOWLANYCH

ACA Automatyka
  • Ostrów Mazowiecka, mazowieckie pow. ostrowski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma z branży technologii uzdatniania wody zatrudni na stanowisko:

Obowiązki:
- Organizacja pracy zespołu
- Nadzór robót budowlanych i analiza efektywności działań
- Praca w zespole z innymi pracownikami
- Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań
- Zapewnienie bezpieczeństwa oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie BHP
- Kontrola jakości wykonywanych zadań
- Czytanie rysunki technicznego
- Dbanie o narzędzia pracy i kontrola stanu technicznego
- Bieżące planowanie i nadzorowanie terminowej dostawy materiałów

Wymagania

- Sumienność, zaangażowanie
- Dyspozycyjność
- Dobra organizacja pracy
- Wiedza z zakresu wykonywania prac budowlanych
- Umiejętność nadzoru oraz pracy w zespole
- Zdolność do podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
- Terminowość
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres: @ bądź kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00 pod nr tel.:. Po godzinie 16:00 i weekendy kontakt pod numerem 697 678 810.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)