Praktyki - Konsultant ds. ochrony środowiska

ECHO Energy and Safety Sp. z.o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Obowiązki:
Przygotowanie korespondencji do wysyłki
Archiwizacja dokumentów
Pomoc w składaniu dokumentacji projektowej
Pomoc w przygotowaniu dokumentów przetargowych
Przygotowywanie statystyk, analiz, zestawień na potrzeby realizowanych projektów
Wsparcie zespołu w zakresie działań sprzedażowych i marketingowych
Wsparcie zespołu w bieżących pracach związanych z tematyką ochrony środowiska
Budowanie bazy ekspertów w zakresie różnych specjalizacji ochrony środowiska – nawiązywanie kontaktów biznesowych
Asystowanie projektantom i ekspertom w trakcie realizacji projektów
Administracja i edycja informacji na internetowej stronie firmowej
Udział w audytach, pracach terenowych

Wymagania
Student IV-V roku Ochrony Środowiska lub kierunków pokrewnych, Absolwent, bądź osoba do 30 roku życia
Zaangażowanie w powierzone zadania
Chęć do nauki i rozwoju
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość stałej współpracy w zespole międzynarodowym
• Pakiet medyczny Lux-Med
Możliwość podpisania umowy o pracę

Inne informacje
Adres: Warszawa, Al. Krakowska 110/114
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)