Asystent projektanta konstrukcji budowlanych - Poznań

BUDVISION
  • Poznań, wielkopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Zatrudnimy absolwentów oraz studentów piątego roku Politechniki Poznańskiej wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska o specjalności konstrukcje budowlane na stanowisku asystenta projektanta konstrukcji budowlanych.

Zakres obowiązków:
a) wykonywanie dokumentacji projektów budowlanych / technicznych,
b) wykonywanie dokumentacji wykonawczej / warsztatowej,
c) wykonywanie modeli 3D,
d) wykonywanie koncepcji konstrukcyjnych,
e) wykonywanie obliczeń statycznych i wymiarowania konstrukcji
f) uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów

Wymagania

a) wykształcenie wyższe minimum inżynierskie (kierunek: budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane)
b) zdolność analitycznego myślenia,
c) dobra znajomość programów typu AutoCAD oraz MS Office,
d) mile widziana (dodatkowy atut) znajomość programów obliczeniowych Robot, RM-WIN, inne,
e) mile widziana znajomość programów do modelowania 3D,
f) chęć rozwoju,
g) komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej i dobrej organizacji czasu,
h) odpowiedzialność i sumienność
i) mile widziana (dodatkowy atut) znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego

Oferujemy

a) wynagrodzenie zależne od umiejętności,
b) pracę przy ciekawych projektach w gronie doświadczonych inżynierów,
c) współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem,
d) możliwość uzyskania praktyki do uprawnień budowlanych (projektowych oraz wykonawczych),
e) możliwość rozwoju i awansu,
f) możliwość zdobycia umiejętności obsługi programów,

Zatrudnienie w formie samozatrudnienia lub umowa o dzieło.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)