Pierwsza praca w IT/naprawa sprzętu do 4700 brutto/mies.

Randstad

Informatyk

Umowa o pracę

Potrafisz rozkręcić klawiaturę albo mikser kuchenny
i nie masz trudności z czytaniem manuali?
Zacznij pracę jako serwisant elektroniki i ciesz się dobrym wynagrodzeniem - do 4700zł m-c/brutto.
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń na numer podany w ogłoszeniu lub wyślij SMS o treści SERWIS - oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły.

oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 4700 zł brutto;
-premię frekwencyjną 1000 zł brutto wypłacaną co 6 miesięcy;
-pracę na 2 zmiany;
-współpracę na dłuższy okres w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatne urlopy i pozostałe świadczenia)

zadania:
-diagnozowanie usterek w oparciu o przejrzyste procedury;
-naprawa i serwisowanie sprzętów elektronicznych

oczekujemy:
-nie wymagamy doświadczenia
-dociekliwości w diagnozowaniu usterek;
-zdolności manualnych w celu dokonywania prostych napraw sprzętów elektronicznych.
-znajomości języka polskiego (procedury w języku polskim)

Znasz kogoś kto szuka dobrej pracy i chciałby sprawdzić się jako serwisant elektroniki? TAK? Skorzystaj z systemu poleceń pracownika i zgarnij do 1000 zł netto*.
*więcej szczegółów w regulaminie dostępnym u konsultanta

Agencja zatr.–nr wpisu 47
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)