Grafik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.06.2022

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy obiekty obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce, Słowacji i w Czechach.

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie materiałów reklamowych dla potrzeb kampanii marketingowych.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie średnie/wyższe, biegła znajomości programów Corel Draw, dobra znajomość Adobe Photoshop, kreatywność, gotowość do podjęcia szkolenia wdrożeniowego.

Oferujemy

stabile warunki zatrudnienia, atrakcyjne warunki finansowe.

  • Administratorem danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. 38-400 Krosno Czajkowskiego 51, NIP: 6842255436. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Krosno pow. Krosno, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (9 dni)