Licealisto Studencie! Praca bez doświadczenia/TYGODNIÓWKI

Gastro protect
  • Gdańsk, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Witam, jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy z klientem, a przy okazji chcesz dorobić na Swoje wydatki, opłacenie mieszkania, raty za studia, czy też masz jakieś inne wydatki ?

Dobrze trafiłeś, aktualnie poszukujemy do naszej ekipy kilku nowych twarzy !

Praca w samym centrum Gdańska

Obowiązki

Twoimi głównymi obowiązkami będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów, zaproszenie do lokalu, przedstawienie aktualnej promocji jaka się u Nas znajduję.

Jeżeli dla Ciebie to nic trudnego to czytaj dalej..

Oferujemy

Dla osób, które dołączą do naszej ekipy mamy zapewnione płatne szkolenie !

stawkę godzinową + prowizje (zarobek średnio 1000zł/tygodniowo lub więcej),
W okresie szkoleniowym zapewniamy opiekę koordynatora oraz szkoleniowca zespołu, którzy będą Ci pomagać zdobyć odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu zyskasz i Ty a także cały zespół.
Umowę z ubezpieczeniem od pierwszego dnia pracy !

Jeżeli masz inną pracę to nic takiego, Ty możesz wybrać ile dni będziesz pracować - może być to twoja praca dodatkowa 3-4 dni lub stała 5 i więcej dni. Dni pracy sam wybierasz, więc bez problemu możesz połączyć prace z inną pracą lub ze studiami czy szkołą,

Co najważniejsze nie musisz czekać całego miesiąca na wypłatę, mamy dla Ciebie wygodną opcję wynagrodzenia

wypłaty x1 w tygodniu (w każdy piątek pieniądze są u Ciebie na koncie),
Czego oczekujemy?

dyspozycyjności min 3 dni w tygodniu, praca w godzinach nocnych po 7/8 godzin (20-3, 21-4, 22-5, 23-6),
ukończonych 18 lat (warunek konieczny!),
znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
chęci do nauki
Nie czekaj i spróbuj swoich sił w naszej ekipie!

Proszę o wysłanie aplikacji przez portal lub napisanie SMS ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz wiekiem.

Rekrutacja: 7 3 0 9 7 3 6 6 0

Do usłyszenia

*Jeżeli widzisz to ogłoszenie to znaczy, że nadal jest aktualne
Dodana
Wygasa (za 4 dni)