Goleniów! Prace Produkcyjne! Pomocnik nastawiacza maszyn

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.05.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACA NA PRODUKCJI - pomocnik nastawiacza maszyn

Lokalizacja: Goleniów, woj. zachodniopomorskie
Wymiar: Pełen Etat

Zakres obowiązków

  • ustawienie odpowiednich parametrów maszyn produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją,
  • bieżące zaopatrzenie produkcji w materiały,
  • dbałość o bieżący stan techniczny maszyn produkcyjnych oraz wykonywanie niezbędnych pomiarów,
  • raportowanie o wszelkich problemach technicznych,
  • raportowanie stanu produkcji oraz pobierania komponentów w systemie komputerowym.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku: 07:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-07:00,
  • kartę do automatu na słodycze i napoje - 30zł/msc,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, wczasy pod gruszą, karta przedpłacona na święta, paczki świąteczne),
  • profesjonalne wsparcie w procesie adaptacji,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Nowogard pow. goleniowski, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)