Specjalista HR/ds. rekrutacji

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na: www.maldrobud.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Maldrobud Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Myśliborzu 74-300.

Administrator powołał Inspektora Danych Osobowych. Zapraszamy do zapoznania z treścią klauzuli informacyjnej na stronie: www.maldrobud.pl/polityka-prywatnosci.html

Zakres obowiązków

Firma MALDROBUD () to zgrany 250-osobowy zespół, prężnie działający w branży budowy i utrzymania dróg na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy do naszego zespołu w Myśliborzu na stanowisko:

Specjalista HR

Zakres obowiązków:

  • Całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (od tworzenia i publikowania ogłoszeń, kończąc na przeprowadzeniu rozmów z kandydatami i udzielaniu informacji zwrotnej)
  • Pozyskiwanie nowych źródeł do wsparcia rekrutacji
  • Tworzenie strategii oraz działań wspierających employer branding
  • Organizacja procesu wdrożenia (onboardingu) dla nowych pracowników
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej
  • Wsparcie w organizacji szkoleń i eventów pracowniczych
  • Ocena i optymalizacja wewnętrznych procesów HR
  • Sporządzanie zestawień, raportów i prezentacji na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • Doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku lub pokrewnym
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i określania priorytetów
  • Kreatywność oraz inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność obsługi i łatwość poruszania się w mediach społecznościowych
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami oraz przełożonymi
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmie
  • Pracę w godz. 7-15
  • Wynagrodzenie 5500-6000 zł brutto oraz premia roczna
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: imprezy integracyjne, paczki na święta dla dzieci, ubezpieczenie grupowe
  • Specjalistyczne kursy i szkolenia
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Doskonałą atmosferę w pracy
  • Pracę przy bardzo ciekawych i różnorodnych projektach

    Aplikuj już teraz! I dołącz do naszego zespołu!

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Maldrobud Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Myśliborzu 74-300.

    Administrator powołał Inspektora Danych Osobowych. Zapraszamy do zapoznania z treścią klauzuli informacyjnejna stronie: www.maldrobud.pl/polityka-prywatnosci.htmlAplikuj teraz

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maldrobud 74-300 Myślibórz Królewiecka 43, NIP: 5971652742 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Myślibórz pow. myśliborski, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)