Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.01.2024

Doradca ds. nieruchomości Stare Babice

RE CAPITAL
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inny

Umowa o pracę

RE Capital spółka z o. o. z biurem w Starych Babicach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI.
OPIS STANOWISKA
Aktywne pozyskiwanie ofert kupna/sprzedaży nieruchomości.
Prezentacje ofert klientom, prowadzenie negocjacji biznesowych. Przygotowanie i finalizacja transakcji.
Budowanie długotrwałych relacji z klientem, dbanie o jego zadowolenie.
WYMAGANIA
Samodzielność
Ambicja i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
Wysokie zdolności interpersonalne
Otwartość i entuzjastyczne nastawienie
Wysoka etyka pracy oraz kultura osobista
Doświadczenie minimum 1 rok w pracy pośrednika obrotu nieruchomościami.
Prawo jazdy kat. B
Szukamy osób umiejących efektywnie organizować swój czas własny, zmotywowanych, konsekwentnie dążących do realizacji celu swoich marzeń. Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości gruntowych będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY
Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + prowizja lub prowizja.
Kompleksowo wyposażone stanowisko pracy oraz profesjonalny sprzęt. Pracę w zespole profesjonalistów, osób otwartych na współpracę, wymianę wiedzy oraz doświadczeń.
Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz realnego awansu w strukturach firmy.
Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań. Wyjątkową, partnerską kulturę firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres mailowy:
@ bądź nr telefonu 22 535 36 28.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.