Kierownik budowy Krosno

Anna Rydzewska
  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta – Krakowskiej firmy budowlanej z przeszło 30-letnią tradycją, realizującej projekty w systemie generalnego wykonawstwa w obszarze budownictwa przemysłowego, budynków użyteczności publicznej oraz biurowych poszukuję kandydata na stanowisko:

Kierownik budowy

Miejsce pracy: Krosno
Rodzaj budowy: hala przemysłowa

Główne zadania:
• Nadzór nad całością inwestycji
• Współpraca z podwykonawcami, koordynacja prac (robót ziemnych, żelbetowych oraz konstrukcje stalowe)
• Nadzór i kontrola budżetu
• Kontakt z Inwestorem

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe
• Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w realizacji projektów z ramienia Generalnego Wykonawcy

Oferujemy

• Elastyczne formy współpracy - umowę o pracę lub b2b
• Wynagrodzenie do ustalenia (możliwość negocjacji)
• Auto służbowe oraz inne narzędzia
• Praca w godz. 7:00 – 16:00, weekendy wolne

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres @ lub kontakt telefoniczny - (Ania)

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.