Projektant/Kosztorysant

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Timoleon Sp. z o.o. jest częścią brytyjskiej grupy Ridgespear Ltd. i specjalizuje się w produkcji emiterów OEM oraz projektowaniu systemów ogrzewania podłogowego dla rynku europejskiego.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy nowego pracownika, który przyczyni się do dalszego wzmacniania pozycji firmy na rynku. Poszukujemy osób o wysokich umiejętnościach obsługi komputera, chęciach do nauki i rozwoju oraz zaawansowaną znajomością języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • tworzenie rysunków projektowych 2D oraz poprawek do istniejących rysunków,
  • dbanie o przestrzeganie czasu realizacji projektów,
  • zapewnianie prawidłowej obsługi klientom firmy,
  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami spółki,
  • przygotowywanie rozwiązań projektowych dla klientów firmy,
  • raportowanie Managerowi Zespołu Projektowego i / lub Starszemu Projektantowi.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość programu AutoCAD (preferowana),
  • znajmość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność samodzielnego myślenia,
  • koncentracja i motywacja do rozwoju w strukturach firmy.

Oferujemy

  • zapewniamy pełne szkolenie, w tym między innymi z obsługi programu AutoCad.
  • Administratorem danych osobowych jest Timoleon Europe 18-400 Łomża Szkolna 2a, NIP: 7010564601. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timoleon Europe 18-400 Łomża Szkolna 2a, NIP: 7010564601 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łomża pow. Łomża, Podlaskie
Wynagrodzenie
  • 3 300 - 3 300 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)