Pracownik utrzymania ruchu/Technik mechanik maszyn

Nice To Fit You
  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
* Nadzór nad parkiem maszynowym w zakresie bieżących napraw i
usuwania awarii oraz regulacji i przezbrojeń
* Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-
konserwacyjnych
* Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP, obsługi i
serwisu technicznego
* Modernizacja maszyn pod kątem zwiększenia produktywności
* Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
* Optymalizacja czasu trwania oraz sposobu wykonania prac remontowych
i przeglądów okresowych

Wymagania

* Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane: elektromechanika, mechatronika)
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym
* Uprawnienia SEP grupa G1, do lub powyżej 1 kV
* Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii, naprawie maszyn i
urządzeń pod kątem mechanicznym oraz elektrycznym
* Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na
doskonalenie
* Energia i chęci do pracy
* Sumienność i dokładność w wykonywanych zadań
* Zdolności i umiejętności manualne
* Umiejętność pracy w zespole
* Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych

Oferujemy

- umowę o pracę
- prywatną opiekę medyczną LuxMed
- szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
- możliwość rozwoju zawodowego
- darmowe wyżywienie
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)