Elektromechanik utrzymania ruchu

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej – praca trzy zmianowa / czterobrygadowa

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw automatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów pneumatycznych i elektrycznych

  • Sporządzanie raportów o awariach i ich usuwanie w czasie pracy, które mają wpływ na wydajność linii produkcyjnej

  • Pomiary parametrów procesów technologicznych i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Współpraca z produkcją w celu zapewnienia właściwej wydajności linii

  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp.)

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne w zakresie elektryk / mechanik

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalową współpracę

  • Profesjonalne i osobiste programy szkoleniowe

  • Pakiet dodatkowych świadczeń w ramach ZFŚS

  • Administratorem danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE HANDLOWE LYOVIT JERZY GODEK 26-021 Daleszyce GŁOWACKIEGO 34A, NIP: 6570077534. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE HANDLOWE LYOVIT JERZY GODEK 26-021 Daleszyce GŁOWACKIEGO 34A, NIP: 6570077534 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Daleszyce pow. kielecki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)