Inżynier budowy

Renewal Art
  • Daleszyce, świętokrzyskie pow. kielecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- Kierowanie robotami, realizacja inwestycji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram
- Planowanie robót, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania
- Nadzór nad technicznymi aspektami inwestycji
- Nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych robót, koordynacja pracy podwykonawców, rozliczanie z wykonanych prac
- Koordynacja zamówień materiałów
- Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót (przygotowywanie dokumentacji odbiorowej)
- Bieżące raportowanie przebiegu prac
- Racjonalne gospodarowanie środkami rzeczowo-materiałowymi, optymalizacja kosztów
- Współpraca z kierownikiem kontraktu, inspektorem nadzoru, podwykonawcami i dostawcami

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
- Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu robót na zabytkach)
- Znajomość prawa budowlanego
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość rynku firm podwykonawczych będzie dodatkowym atutem
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy
- Możliwość uzyskania uprawnień na obiektach zabytkowych
- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Motywacyjne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania wiedzy i doświadczenia.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)