PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

OPW POLAND
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Miejsce pracy: prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski, zachęcamy do aplikowania wszystkich zainteresowanych pracą.
Oferujemy pracę w okolicach miejsca zamieszkania Kandydata
Zadania na stanowisku:
• Sprzedaż produktów i usług do pakowania przemysłowego oraz wyposażenia magazynowego
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Opieka posprzedażowa już pozyskanych klientów
• Realizacja działań reklamowych na obsługiwanym terenie (ulotkowanie, plakatowanie)
• Raportowanie realizacji zadań
Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy minimum 3 lata
• Komunikatywność
• Gotowość do częstych podróży służbowych
• Dobra organizacja czasu pracy
• Prawo jazdy kategorii B
• Wykształcenie co najmniej średnie
• Mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej
Oferta:
• Praca w oparciu o system prowizyjny (wypłata prowizji po realizacji zamówienia i otrzymaniu płatności od klienta.
• Wysokie prowizje
• Wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej oraz kompleksowe przygotowanie do pracy
• Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
• Kartę SIM do wykorzystania również w celach prywatnych
• Elastyczny system pracy i możliwość pogodzenia współpracy z naszą firmą z inną pracą
• Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej – proponujemy tradycyjną umowę cywilno-prawną
Aplikacje proszę wysyłać na adres @ lub klikając przycisk APLIKUJ
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)