Monter/Pracownik produkcji reklam

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Studio Grafiki i Reklamy EFEKT
Jakub Olczyk

Miejsce pracy:

Pacanów

Stanowisko pracy:

Zakres obowiązków

  • produkcja i montaż reklam świetlnych, kasetonów LED,
  • obsługa frezarki CNC 2D,
  • obróbka tworzyw sztucznych,
  • obsługa plotera tnącego/giętarki/termicznego

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera / pakietu Office,
  • samodzielność,
  • chęć i motywacja do pracy.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość programu Corel Draw lub Adobe Illustrator
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • przeszkolenie przygotowawcze do pracy na stanowisku
  • umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie już od pierwszego dnia pracy,
  • stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: praca@reklama-efekt.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest JAKUB OLCZYK STUDIO GRAFIKI I REKLAMY "EFEKT" 28-133 Pacanów ul. Rynek 8, NIP: 6551836140. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Pacanów pow. buski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.