Czy to Twoja firma?

CASS Construction and Steel Structures sp. z o.o. praca

Staszów

Jesteśmy CASS Construction and Steel Structures, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie konstrukcji metalowych i projektów budowlanych. Nasza historia zaczęła się w 2014 roku w malowniczym Staszowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć fundamenty naszej firmy. Od tego czasu, nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji metalowych i ich części, które znajdują zastosowanie w różnorodnych projektach budowlanych. Nasze usługi obejmują również produkcję metalowych elementów stolarki budowlanej, co pozwala nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla nowoczesnych przestrzeni. Z dumą podkreślamy, że wysoka jakość naszych usług to nasz znak rozpoznawczy, który jest doceniany zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Nasze realizacje przekroczyły granice Polski, docierając do Belgii, Holandii, Anglii oraz Niemiec, co świadczy o naszym globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci poza granicami kraju. Rozumiemy, jak ważny jest detal i precyzja w każdym projekcie, dlatego zawsze stawiamy na innowacyjność i niezawodność.

Oferujemy także szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych, przygotowanie terenu pod budowę, czy wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Rozumiemy również potrzeby logistyczne naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz transport drogowy towarów oraz działalność usługową wspomagającą transport lądowy. A jeśli potrzebujesz mobilności, zapewniamy wynajem i dzierżawę samochodów osobowych i furgonetek.

Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością, a nasze doświadczenie przekłada się na solidność i trwałość każdego projektu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali CASS Construction and Steel Structures. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż praca fizyczna hr / kadry bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rzeszów
  3. Kraków
  4. Gliwice
  5. Staszów
  6. Łódź
  7. Kielce
  8. Katowice
  9. Wrocław
  10. Polaniec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych

    • Staszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż konstrukcji stalowych, stawianie hali produkcyjnych.
      Praca na terenie Wielkiej Brytanii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: obsługa zwyżek, Certyfikat VCA/SCC, znajomość rysunku technicznego
      • Inne wymagania: ważny paszport

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 15 000 do 20 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz

    • Staszów

      Spawanie metodą 136(proszkiem)
      wymagane minimum PE, PF.
      Żłobienie elektrodą węglową.
      Miejsce i adres wykonywania pracy: POLSKA , GDAŃSK, Gdynia.
      Certyfikat spawalniczy 136,135/138
      Możliwość zakwaterowania, samochody służbowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność spawania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 40 zł/h

Pracodawcy w Staszowie