• Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Opis oferty pracy

PRACA OD ZARAZ!
Pracownik produkcji - Mielec

Zakres obowiązków:
- praca przy taśmie produkcyjnej,
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz kontrola jakości wytworzonego produktu,
- uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- zgładzanie do przełożonych awarii maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:
- gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany),
- wysoka motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
- pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej + premii frekwencyjnej,
- darmowy posiłek w ciągu dnia,
- darmowy parking.

Jeśli jesteś zainteresowany/na zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem – 506 22 96 65 lub napisz w wiadomości prywatnej.
Czekamy na Ciebie.

Pracownik produkcji

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leasing Team sp. z.o.o. 02-677 Warszawa ul. Taśmowa 7, NIP: 1231069185 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)