Specjalista ds. Rezerwacji Jelenia Góra

Obsługa hotelowa

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Twoja obecna praca nie daje Ci satysfakcji? Masz mocne strony, których nie możesz wykorzystać i rozwijać? W Elements Hotel & SPA wiemy, jak ważne są rozwój osobisty, zaangażowanie i doskonała atmosfera w zespole. Tworzymy miejsce, które pozwoli Ci na samorealizację i rozwinięcie skrzydeł.

Nasz zespół to doskonała mieszanka doświadczenia i młodości. Budujemy nowy team, z którym chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Słuchamy. Cenimy odwagę, zaangażowanie i chęć do pracy.

Obecnie do Elements Hotel & SPA, pięciogwiazdkowego hotelu w Świeradowie Zdroju poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Rezerwacji

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż oferty hotelu dla klienta indywidualnego
  • Sprzedaż oferty dla klienta korporacyjnego w pierwszej fazie przed otwarciem obiektu
  • Obsługa rezerwacji telefonicznych oraz online
  • Współpraca z Online Travel Agent m.in. booking.com
  • Wprowadzanie rezerwacji do wewnętrznego systemu i optymalne zapełnienie kalendarza
  • Profesjonalna obsługę klienta - przedstawianie najkorzystniejszych ofert w oparciu o zdefiniowane potrzeby
  • Bieżące rozwiązywanie problemów klientów
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów rozliczeniowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami w ramach hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskie jest mile widziane
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana znajomość drugiego języka)
  • Profesjonalna obsługa klienta sprawia Ci dużo przyjemności
  • Umiejętnie badasz potrzeby klienta w celu dobrania odpowiedniej oferty
  • Potrafisz pracować pod presją czasu i bardzo dobrze organizować sobie pracę
  • Jesteś dokładny i wnikliwy
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy z programami rezerwacyjnymi jest mile widziane
  • Jesteś otwarty na szkolenia i rozwój kompetencji.
  • Sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office
  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej, w tym weekendy i święta

Oferujemy

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt, zatrudnienie od 05.2022)
  • Aktywny udział w procesie przygotowującym obiekt 5* do otwarcia – wiele ciekawych i rozwijających zadań
  • Zniżki pracownicze na korzystanie z noclegów i usług w hotelach należących do Grupy Górskie Resorty
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy i duże wsparcie ze strony Kierownika Sprzedaży
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy Górskie Resorty
  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K. 00-023 Warszawa Widok 8, 6 piętro, NIP: 5213782035. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Jelenia Góra pow. Jelenia Góra, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)